Flute
Fernando Perez South Junior High 1
Rachel Lee Boise HS 2
Abby Turner Idaho Falls HS 3
Oboe
Ashton Enrriques Eagle HS 1
Jonathon Spencer Blackfoot 1
Whitney Raymond Idaho Falls HS 2
Alexandra Mostar-Dean Mountain View HS 3
Bassoon
Oliver Blumenstein Timberline HS 1
Rylie Moore Blackfoot 2
Tessa Smith Timberline HS 3
Clarinet
Eleanor Straight Nampa HS 1
Francis Peng Century 2
Ben Sayre Blackfoot 3
Bass Clarinet
Abbagael Smith Vision Charter School 1
Adam Clapier Minico HS 2
Alto Saxophone
Landon Chang Coeur d'Alene Charter Academy 1
Minjun Kwak East Junior High 2
Ryker Bull Vallivue HS 3
Tenor Saxophone
Bryce Poplawsky Moscow HS 1
Logan Cass Nampa HS 2
Moriah Ivy Valley HS 3
Baritone Saxophone
Orion White Lewiston HS 1
Kevin Eaton Coeur d'Alene Charter Academy 2
David Donoho Canyon Ridge HS 3
Trumpet
Caden Davis Coeur d'Alene HS 1
Maria Straight Nampa HS 2
Sebastian Houk Timberline HS 3
French Horn
Brendan Wiggins Mountain View HS 1
Makenzie Harris Bear Lake HS 2
Noah Reason Coeur d'Alene Charter Academy 3
Trombone
Jackson Murphy Eagle HS 1
Archie Flores Nampa HS 2
Kaiden Riddle Blackfoot 3
Euphonium
Nicholas Clohessy Borah HS 1
Wesley Edwards Highland HS 2
Harrison Roberts Shelley HS 3
Tuba
Daylen Corpany Madison HS 1
J. Dante Huerta North Star Charter 2
Joe Abajian Centennial HS 3
Woodwind Trio
Jessi Dietrich Nampa HS 1
Nicole Recla Eagle HS 2
Woodwind Quartet
Saxophone Quartet Coeur d'Alene Charter Academy 1
Saxophone Quartet Lake City HS 2
Snare Drum
Joshua Hansel Idaho Falls HS 1
Shelby McCowan Eagle HS 2
Noah Russel East Junior High 3
Keyboard Percussion
Lindsay Smith Idaho Falls HS 1
Alex Williams Highland HS 2
Emma Charlier Timberline HS 3
Multiple Percussion
Tyler Ulrich Coeur d'Alene Charter Academy 1
Clayne Capson Hillcrest HS 2
Scott Gerber Century 3
Timpani
Harrison Stephan Ridgevue HS 1
Tyler Ulrich Coeur d'Alene Charter Academy 2
Matt Knapp Timberlake HS 3
Soprano
Miranda Solberg Eagle HS 1
Mariana Martin Preston HS 2
Kallie Garn Coeur d'Alene Charter Academy 3
Danielle Casos Eagle HS 4
Mezzo Soprano
Makenzie Harris Bear Lake HS 1
Sonya Fernandez Post Falls HS 2
Kate Allen Timberline HS 3
Brienna Barron Post Falls HS 4
Alto
Sophie Larsen Bonneville 1
Kate Bronsell Coeur d'Alene Charter Academy 2
Danielle Grist Post Falls HS 3
Darby Koziol Oakley HS 4
Tenor
Aaron Real Weiser HS 1
Brandon Webster Post Falls HS 2
Jacob Haroldsen Bonneville 3
Porter Williams Blackfoot 4
Baritone
Connor Rosencrantz Middleton HS 1
Nate Hart Borah HS 2
Galen Jones Coeur d'Alene HS 3
McKae Cook Rocky Mountain HS 4
Spencer Thompson Sandpoint HS 4
Bass
Ethan Simpson Eagle HS 1
Avery Merrifield Lakeland HS 2
Bob Stevens Sandpoint HS 3
Isaac Melendez Vallivue HS 4
Violin
Ellie Hunt Boise HS 1
Jacob Unruh Lake City HS 2
John Shieh Centennial HS 3
Viola
Anaise Boucher-Browning Boise HS 1
Camille Broski Boise HS 2
Thalia Rojas Wood River HS 3
Cello
Elijah King Eagle HS 1
Lance Verst Wood River HS 2
Jerrel Martin Twin Falls HS 3
Double Bass
Lexie Friel Boise HS 1
Luca Delis Minico HS 2
Sam Schultz Capital 3
String Trio
Eagle String Trio Eagle HS 1
String Quartet
WR String Quartet #2 Wood River HS 1
Boise HS String Quartet Boise HS 2
WR String Quartet #1 Wood River HS 3
String Quintet
WR String Quintet #2 Wood River HS 1
Minico HS String Quintet Minico HS 2
WR String Quintet #1 Wood River HS 3
String Octet
Minico HS String Octet Minico HS 1