Schedule as of May 1, 2016

Day Time Category ID First Name Last Name School Room
S 8:16 AM Alto AL23 Savannah Berlinguet Oakley V1
F 5:16 PM Alto AL1 Emily Blair Lewiston V1
S 9:28 AM Alto AL2 Sarah Carter Post Falls HS V1
S 8:56 AM Alto AL3 Erin Flores Vaillivue V1
S 11:28 AM Alto AL4 Sydney Frey Coeur d"Alene Charter V1
S 8:08 AM Alto AL5 Katelyn Gardner Victory V1
S 8:00 AM Alto AL6 Hadassah Gurn Victory V1
F 5:24 PM Alto AL7 Aubrie Hunt Lewiston V1
S 9:44 AM Alto AL8 Brittany Jensen Bear Lake V1
S 3:40 PM Alto AL9 Elizabeth Jones Twin Falls HS V1
S 9:20 AM Alto AL10 Megan Larson Post Falls HS V1
S 1:08 PM Alto AL11 Kate Mckellar Teton V1
F 5:08 PM Alto AL12 Annika Miller Borah V1
S 9:12 AM Alto AL13 Naomi Murphy Eagle High V1
S 10:48 AM Alto AL14 Bryn Navarrete Moscow V1
F 6:20 PM Alto AL15 Olivia Niederer Eagle High V1
F 5:00 PM Alto AL16 Kambree Ordyna Century V1
S 11:44 AM Alto AL17 Shelby Risdon Post Falls HS V1
S 9:04 AM Alto AL18 Chayce Rohweder Malad V1
S 1:16 PM Alto AL19 Oliva Smith Eagle High V1
S 11:36 AM Alto AL20 Winta Tesfagiorgis Bear Lake V1
S 9:36 AM Alto AL21 Olivia Ward Post Falls HS V1
S 9:40 AM Alto Saxophone AS1 Landon Chang Coeur d"Alene Charter Academy WW2
S 1:40 PM Alto Saxophone AS2 Joseph Duque Madison WW2
S 9:50 AM Alto Saxophone AS3 Kevin Eaton Coeur d"Alene Charter Academy WW2
S 8:20 AM Alto Saxophone AS4 Shawn Higdem Kimberly WW2
S 2:10 PM Alto Saxophone AS5 Kaila Ho Mountain View High School WW2
S 2:20 PM Alto Saxophone AS6 Taylor King Borah WW2
S 9:20 AM Alto Saxophone AS7 Gavin McCaw Meridian WW2
S 1:50 PM Alto Saxophone AS8 Taylor Moulton Century WW2
S 2:40 PM Alto Saxophone AS9 Avery Pierce-Garnett Moscow WW2
S 8:10 AM Alto Saxophone AS10 Gabriel Stimpson Canyon Ridge HS WW2
S 2:00 PM Alto Saxophone AS11 Matthew Stolley Coeur d'Alene HS WW2
S 9:30 AM Alto Saxophone AS12 Sadie Webster Vallivue WW2
S 8:16 AM Baritone BR1 Nathan Aydelotte Vaillivue V2
F 5:24 PM Baritone BR2 Nicholas Bringhurst Century V2
S 11:04 AM Baritone BR3 Scott Callister Post Falls HS V2
S 9:20 AM Baritone BR4 Brady Cooper Snake River V2
S 2:20 PM Baritone RB5 Zach Coughanour Post Falls HS V2
S 1:56 PM Baritone BR6 TJ Davis Sandpoint HS V2
S 10:56 AM Baritone BR7 Josh Dorris Victory V2
S 9:04 AM Baritone BR8 Bradly Fickett Post Falls HS V2
S 9:28 AM Baritone BR9 Jarom Hall Aberdeen V2
S 11:12 AM Baritone BS23 Galen Hammond Coeur d'Alene HS V2
S 1:40 PM Baritone BR10 Brett Kortan Columbia V2
F 6:20 PM Baritone BR11 Alex Lattin Weiser V2
S 9:12 AM Baritone BR12 Julio Murillo American Falls V2
S 2:28 PM Baritone BR13 William Murphy Moscow V2
S 8:00 AM Baritone BR14 Mitchell Nielsen Eagle High V2
S 3:00 PM Baritone BR15 Sam Pals Lewiston V2
F 5:00 PM Baritone BR16 Derek Renzelman Lewiston V2
F 5:08 PM Baritone BR17 Austin Rose Lewiston V2
S 1:48 PM Baritone BR18 Joshua Sevy Sugar Salem V2
S 8:08 AM Baritone BR19 Austin Sharp Vaillivue V2
S 9:44 AM Baritone BR20 Spencer Thompson Sandpoint HS V2
S 10:30 AM Baritone Saxophone BX1 Sophia Claphan Bonners Ferry HS WW2
S 10:10 AM Baritone Saxophone BX2 Kevin Eaton Coeur d"Alene Charter Academy WW2
S 10:40 AM Baritone Saxophone BX3 Hope Henry Kimberly WW2
S 10:20 AM Baritone Saxophone BX4 Parker Piedmont Lake City HS WW2
S 11:20 AM Bass BS1 Dillon Alder Grangeville V2
S 3:56 PM Bass BS2 McCarty Carter Bonneville V2
S 11:44 AM Bass BS3 Cameran Chadwick Mountain View High School V2
S 11:28 AM Bass BS4 Caden Cheney Eagle High V2
S 8:32 AM Bass BS5 Drake Green Post Falls HS V2
F 5:48 PM Bass BS6 Aaron Hutchinson Buhl V2
S 10:48 AM Bass BS14 Phineas Jensen Teton V2
S 8:40 AM Bass BS8 Russell Kelley Post Falls HS V2
S 4:12 PM Bass BS9 Kyle Larson Post Falls HS V2
F 6:44 PM Bass BS10 Alex Mittelsteadt Minico V2
S 10:08 AM Bass BS11 Jared Montierth Rocky Mt. V2
F 5:56 PM Bass BS12 Jeongwon Park Lewiston V2
F 5:32 PM Bass BS13 Drew Perry Century V2
S 10:40 AM Bass BS7 Jared Polatis Snake River V2
S 10:16 AM Bass BS15 Aron Ramirez Burley V2
S 4:20 PM Bass BS16 Jacob Roush Post Falls HS V2
S 4:04 PM Bass BS17 Wyatt Setian Post Falls HS V2
S 11:36 AM Bass BS18 Ethan Simpson Eagle High V2
S 8:24 AM Bass BS19 Bob Stevens Sandpoint HS V2
S 11:52 AM Bass BS20 Austin Thompson Vaillivue V2
S 10:32 AM Bass BS21 Bryce Turner Bear Lake V2
S 10:24 AM Bass BS22 Ian Wendt Moscow V2
S 8:30 AM Bass Clarinet BC1 Sidney Short Kellogg HS WW2
S 11:30 AM Bassoon BN1 Emily Allis Post Falls HS WW2
S 11:50 AM Bassoon BN2 Oliver Blumenstein Timberline WW2
S 1:10 PM Bassoon BN3 Tanner Busacker Rocky Mountain WW2
S 11:40 AM Bassoon BN4 Jack Gonzalez Centennial WW2
S 1:30 PM Bassoon BN5 Rylie Moore Blackfoot WW2
S 1:20 PM Bassoon BN6 Samuel Nielsen Blackfoot WW2
S 1:00 PM Bassoon BN7 Madeline Wickard Centennial WW2
S 9:00 AM Cello CE1 Katheryne Boscan Coeur d'Alene HS S2
S 9:36 AM Cello CE2 Ava Camilo Rocky Mountain S2
S 8:24 AM Cello CE3 Sophia Cruz-Aedo Lake City HS S2
S 9:24 AM Cello CE4 Emma DeAngeli Boise S2
S 10:36 AM Cello CE5 James Herdt Kuna S2
S 10:12 AM Cello CE6 Michelle Johnson Lake City HS S2
S 9:48 AM Cello CE7 Eunice Kweon Boise S2
S 9:12 AM Cello CE8 Karen Lake Bear Lake S2
S 8:36 AM Cello CE9 Jerrel Martin Twin Falls HS S2
S 8:48 AM Cello CE10 Lance Verst WRHS S2
S 10:24 AM Cello CE11 Jaeden Withycombe Lake City HS S2
S 9:00 AM Clarinet CL1 Elias Anderson Idaho Falls WW1
S 10:50 AM Clarinet CL2 Zachary Arlit Centennial WW1
S 1:20 PM Clarinet CL3 Cidney Beitia Rocky Mountain WW1
S 8:40 AM Clarinet CL4 Katie Bond Minico WW1
S 8:30 AM Clarinet CL5 Megan Felt Madison WW1
S 10:20 AM Clarinet CL6 Michael Hernandez Mincio WW1
S 1:10 PM Clarinet CL7 Chass Nelson Coeur d"Alene Charter Academy WW1
S 9:10 AM Clarinet CL8 Madison Nelson Caldwell WW1
S 10:10 AM Clarinet CL9 Ben Sayre Blackfoot WW1
S 10:30 AM Clarinet CL10 Zach Smith Blackfoot WW1
S 1:30 PM Clarinet CL11 Trinity Stolworthy Skyline WW1
S 1:00 PM Clarinet CL12 Bethany Stone Coeur d'Alene HS WW1
S 2:30 PM Clarinet CL13 Eleanor Straight Nampa WW1
S 1:12 PM Double Bass DB1 Bryce Bilderback Capital S2
S 10:48 AM Double Bass DB2 Aly Bly Coeur d'Alene HS S2
S 3:00 PM Double Bass DB3 Luca Delis Minico S2
S 1:24 PM Double Bass DB4 Charlie DeMaria Boise S2
S 11:24 AM Double Bass DB5 Lexie Friel Boise S2
S 11:12 AM Double Bass DB6 Kennedy Greene Lake City HS S2
S 11:36 AM Double Bass DB7 Nicholas McClain Timberline S2
S 11:48 AM Double Bass DB8 Elora Peterson Snake River S2
S 1:00 PM Double Bass DB9 Sam Schultz Capital S2
S 11:00 AM Double Bass DB10 Sam Seamons Preston S2
S 8:00 AM Duet Duet   Cello Duet Idaho Arts Charter S2
S 10:00 AM Euphonium EU1 Hannah Gibson Centennial B2
S 9:40 AM Euphonium EU2 Trace Hadley Preston B2
S 10:10 AM Euphonium EU3 Joshua Rasmussen Kuna B2
S 9:20 AM Euphonium EU4 Chris Samson Coeur d"Alene Charter Academy B2
S 10:40 AM Flute FL1 Isabel Ahlm Kimberly WW1
S 11:40 AM Flute FL2 Andrea Becerra Blackfoot WW1
S 2:20 PM Flute FL3 James Cannon Blackfoot WW1
S 2:00 PM Flute FL4 Hannah Carlos South Fremont WW1
S 1:50 PM Flute FL5 Tawnie Douglas Teton WW1
S 11:10 AM Flute FL6 Logan Eiler Dietrich WW1
S 9:40 AM Flute FL7 Darby Finnegan Grangeville WW1
S 11:00 AM Flute FL8 Kate Hansen Skyview WW1
S 2:10 PM Flute FL9 Camila Haramoto Pete Nampa WW1
S 11:50 AM Flute FL10 Karen Lake Bear Lake WW1
S 11:30 AM Flute FL11 Porter Nilsson Idaho Falls WW1
S 1:40 PM Flute FL12 Jazmyn Reid Snake River WW1
S 9:30 AM Flute FL13 Carrington Rinehart Coeur d"Alene Charter Academy WW1
S 9:50 AM Flute FL14 Katherine Townsend Rocky Mountain WW1
S 9:20 AM Flute FL15 Sasha Westly Coeur d"Alene Charter Academy WW1
S 9:50 AM French Horn FH1 Daniel Balls Idaho Falls B1
S 9:30 AM French Horn FH2 Jana Freckleton Hillcrest B1
S 10:20 AM French Horn FH3 Conner Hansen Eagle High B1
S 8:50 AM French Horn FH4 Makenzie Harris Bear Lake B1
S 8:20 AM French Horn FH5 William Hays North Star Charter B1
S 9:40 AM French Horn FH6 Brett Hyde Bonneville B1
S 9:20 AM French Horn FH7 Ben Kaufman South Fremont B1
S 8:30 AM French Horn FH8 Leah Maxton Caldwell B1
S 8:00 AM French Horn FH9 Devon McElroy Coeur d'Alene HS B1
S 8:10 AM French Horn FH10 Noah Reason Coeur d"Alene Charter Academy B1
S 9:00 AM French Horn FH11 Bryan Seare Preston B1
S 9:10 AM French Horn FH12 Drew Stanley Bonneville B1
S 8:40 AM French Horn FH13 Liberty Stokes Snake River B1
S 10:10 AM French Horn FH14 Brendan Wiggins Mountain View High School B1
S 1:30 PM Keyboard Percussion KP1 Paul Bickelhaupt Pocatello B2
S 1:00 PM Keyboard Percussion KP2 Colin Cranney Coeur d"Alene Charter Academy B2
S 1:10 PM Keyboard Percussion KP3 Rachel Estrera Timberline B2
S 11:50 AM Keyboard Percussion KP4 Josh Hebert Meridian B2
S 1:40 PM Keyboard Percussion KP5 Ashlin Kaufman South Fremont B2
S 1:20 PM Keyboard Percussion KP6 Lindsay Smith Idaho Falls B2
S 3:08 PM Mezzo Soprano MS2 Danielle Casos Eagle High V1
S 9:52 AM Mezzo Soprano MS3 Kathryn Clark Twin Falls HS V1
S 10:16 AM Mezzo Soprano MS4 Kyra Dean Post Falls HS V1
S 10:08 AM Mezzo Soprano MS5 Mersaides Ellis Post Falls HS V1
S 8:48 AM Mezzo Soprano MS6 Emily Hales Bonneville V1
F 6:36 PM Mezzo Soprano MS7 Rachel Hart Borah V1
S 8:40 AM Mezzo Soprano MS8 Holly Hatch Bonneville V1
S 1:48 PM Mezzo Soprano MS9 Hallie Hill Teton V1
S 10:32 AM Mezzo Soprano MS10 Marissa Kennedy Grangeville V1
S 2:52 PM Mezzo Soprano MS11 MaKenzie Kraus Minico V1
S 10:24 AM Mezzo Soprano MS12 Jasmine Mearns Sandpoint HS V1
F 6:04 PM Mezzo Soprano MS13 Emma Packer Weiser V1
S 10:40 AM Mezzo Soprano MS14 Alexandra Perry Grangeville V1
S 2:44 PM Mezzo Soprano MS15 Brenda Ramirez Minico V1
S 3:00 PM Mezzo Soprano MS16 Abby` Ray Preston V1
S 1:32 PM Mezzo Soprano MS17 Melonie Roberts Bear Lake V1
F 5:32 PM Mezzo Soprano MS18 Emilyn Sheppard Lewiston V1
S 1:00 PM Mezzo Soprano MS19 Sydney Stephan Eagle High V1
F 6:44 PM Mezzo Soprano MS20 Aspen Troseth Bear Lake V1
S 1:24 PM Mezzo Soprano MS21 Becca Walker Eagle High V1
S 8:24 AM Mezzo Soprano MS22 Tess Washburn Victory V1
S 8:32 AM Mezzo Soprano MS23 Sydney Webster Malad V1
S 1:40 PM Mezzo Soprano MS1 Amanda Williams Snake River V1
S 11:30 AM Multiple Percussion MP1 Preston Brinton Meridian B2
S 11:20 AM Multiple Percussion MP2 Tyler Ulrich Coeur d"Alene Charter Academy B2
S 8:20 AM Oboe OB1 Braeden Farnes Highland WW1
S 8:50 AM Oboe OB4 Ivie Linger South Fremont WW1
S 8:10 AM Oboe OB2 Adriene Pavek Century WW1
S 8:00 AM Oboe OB3 Amrylin Wood Canyon Ridge HS WW1
S 2:00 PM Quartet Quart1   Aete String Quartet Boise S2
S 1:36 PM Quartet Quart2 String Quartet Borah High School Borah S2
S 1:48 PM Quartet Quart3   Catalpa String Quartet Boise S2
S 3:24 PM Quartet Quart4   Con Fuoco Quartet: E Caldwell S2
S 2:36 PM Quartet Quart5 Daniel Huang Timberline S2
S 3:12 PM Quartet Quart7   String Quartet Centennial S2
S 2:12 PM Quartet Quart6 Maura Tolman Timberline S2
S 2:24 PM Quartet Quart8   Wolfgang String Quartet Boise S2
S 2:48 PM Quartet Quart9   WRHS String Quartet WRHS S2
S 8:12 AM Quintet Quint   Quintet Capital S2
S 10:30 AM Snare Drum SD1 Spencer Baker Bonneville B2
S 8:40 AM Snare Drum SD2 Cole Borsella Lake City HS B2
S 11:00 AM Snare Drum SD3 Clayne Capson Hillcrest B2
S 1:50 PM Snare Drum SD4 Colin Cranney Coeur d"Alene Charter Academy B2
S 10:40 AM Snare Drum SD5 Joshua Hansel Idaho Falls B2
S 2:00 PM Snare Drum SD6 Tanner Hoseley Meridian B2
S 10:50 AM Snare Drum SD7 Keaton Ledbetter Rocky Mountain B2
S 11:10 AM Snare Drum SD8 Shelby McCowen Eagle High B2
S 10:20 AM Snare Drum SD9 Sean Mullarkey Rocky Mountain B2
S 4:44 PM Soprano SO1 Amree Bean Sugar-Salem V1
S 4:04 PM Soprano SO2 Madelein Bowman American Falls V1
S 4:12 PM Soprano SO3 Jordyn Burr Snake River V1
S 2:12 PM Soprano SO4 Kaylah Burton Post Falls HS V1
S 11:04 AM Soprano SO5 Elyssa Clarke Madison V1
S 11:52 AM Soprano SO6 Cassandra Drinkall Castleford V1
S 11:12 AM Soprano SO7 Abby Freeman Hillcrest V1
S 2:04 PM Soprano SO8 Kallie Garn Coeur d"Alene Charter Academy V1
F 5:48 PM Soprano SO9 Eden Gibbs Lewiston V1
S 4:20 PM Soprano SO10 Kylee Hansen Bear Lake V1
S 2:20 PM Soprano SO11 Maleah Harshman Sandpoint HS V1
S 1:56 PM Soprano SO12 Talia Howey Lewiston V1
S 3:24 PM Soprano SO13 Micaela Hulsey Victory V1
S 2:28 PM Soprano SO14 Katherine Johnson Eagle High V1
S 3:56 PM Soprano SO15 Kennedy Jones Twin Falls HS V1
F 6:12 PM Soprano SO16 Kylie Linton Eagle High V1
S 11:20 AM Soprano SO17 Hannah Nielsen Moscow V1
S 3:16 PM Soprano SO18 Robin O'Donahue Victory V1
S 4:36 PM Soprano SO19 Joanna Porter Teton V1
S 3:48 PM Soprano SO20 Sarah Sanderson Minico V1
S 4:28 PM Soprano SO21 Savannah Schulthies Sugar-Salem V1
S 2:36 PM Soprano SO22 Miranda Soelberg Eagle High V1
F 6:28 PM Soprano SO23 Emily Spencer Blackfoot V1
S 10:56 AM Soprano SO24 Madison Stanley Bonneville V1
F 5:56 PM Soprano SO25 Hannah Walker Weiser V1
F 6:12 PM Tenor TE1 Andrew Bugbee Lewiston V2
S 2:36 PM Tenor TE2 Obediah Egbert Snake River V2
F 6:04 PM Tenor TE3 Marshall Fisher Lewiston V2
S 2:12 PM Tenor TE4 Griffin Heider Canyon Ridge HS V2
S 2:52 PM Tenor TE5 Hunter Howell Marsh Valley V2
S 3:16 PM Tenor TE6 Brandon Hunter Sandpoint HS V2
S 8:56 AM Tenor TE7 Matthew Jenkins South Fremont V2
S 3:24 PM Tenor TE8 Blake Jones Eagle High V2
S 2:44 PM Tenor TE9 Benjamin Long Bear Lake V2
S 3:48 PM Tenor TE10 Isaac Meldrum Bonneville V2
S 1:32 PM Tenor TE11 Max Miller Vaillivue V2
S 1:00 PM Tenor TE12 Jacob Nairn Post Falls HS V2
S 1:16 PM Tenor TE13 Brett Nielsen Vaillivue V2
S 1:24 PM Tenor TE14 Crickor Paris Grangeville V2
S 9:52 AM Tenor TE15 Felipe Pasillas Burley V2
F 5:40 PM Tenor TE16 Aaron Real Weiser V2
S 3:08 PM Tenor TE17 Tanner Short Post Falls HS V2
S 1:08 PM Tenor TE18 Simon Smith Caldwell V2
F 5:16 PM Tenor TE19 Elijah Spreier Century V2
S 3:32 PM Tenor TE20 Brandon Webster Post Falls HS V2
S 8:50 AM Tenor Saxophone TS1 Evan Cameron Coeur d"Alene Charter Academy WW2
S 9:10 AM Tenor Saxophone TS2 Isaac Dayley Sugar Salem WW2
S 11:20 AM Tenor Saxophone TS3 Corey Lambrecht Meridian WW2
S 9:00 AM Tenor Saxophone TS4 Andrew Murphy Highland WW2
S 8:00 AM Tenor Saxophone TS5 Dana Nicol Coeur d"Alene Charter Academy WW2
S 11:00 AM Tenor Saxophone TS6 Bryce Poplawsky Moscow WW2
S 8:40 AM Tenor Saxophone TS7 Paul Roach Vallivue WW2
S 10:50 AM Tenor Saxophone TS8 Ryan Tomlinson Century WW2
S 2:20 PM Timpani TI1 Cole Cooper Bonneville B2
S 8:50 AM Timpani TI2 Sean Hoppe Lake City HS B2
S 2:10 PM Timpani TI3 TJ Mimura Meridian B2
S 11:00 AM Trombone TB1 William Clifford Buhl B1
S 1:10 PM Trombone TB2 Quentin Kempe Highland B1
S 1:00 PM Trombone TB3 Marshall Marklund Filer B1
S 1:20 PM Trombone TB4 Dallin McDougal Madison B1
S 1:40 PM Trombone TB5 Ammon Miller Sugar Salem B1
S 1:50 PM Trombone TB6 Jackson Murphy Eagle High B1
S 1:30 PM Trombone TB7 Abigail Perkes Snake River B1
S 2:00 PM Trombone TB8 Kaden Riddle Blackfoot B1
S 2:50 PM Trombone TB9 Nicholas Shipp Timberline B1
S 11:30 AM Trombone TB10 Isaac Snarr Skyline B1
S 10:50 AM Trumpet TR1 Dillon Alder Grangeville B1
S 2:30 PM Trumpet TR2 Merrick Bonar Coeur d'Alene Charter Academy B1
S 10:30 AM Trumpet TR3 Caden Davis Coeur d'Alene HS B1
S 3:00 PM Trumpet TR4 James Farmer Bear Lake B1
S 2:10 PM Trumpet TR5 Marci Johnson Rigby B1
S 3:20 PM Trumpet TR6 Marin Kimpton Preston B1
S 10:40 AM Trumpet TR7 Tristan Panke Kellogg HS B1
S 11:10 AM Trumpet TR8 Robert Prasetyo Nampa B1
S 3:30 PM Trumpet TR9 AJ Schinkel Vallivue B1
S 3:10 PM Trumpet TR11 Maria Straight Nampa B1
S 11:40 AM Trumpet TR12 McCabe Taylor Kimberly B1
S 11:20 AM Trumpet TR13 Kaylee Teal Burley B1
S 2:20 PM Trumpet TR14 Audrey Waddell Century B1
S 2:40 PM Trumpet TR15 Henry Workman Soda Springs B1
S 8:10 AM Tuba TU1 Joe Abajian Centennial B2
S 8:20 AM Tuba TU2 Olivia Bird Bonneville B2
S 9:00 AM Tuba TU3 Calvin Blitman Kuna B2
S 9:10 AM Tuba TU4 Daylen Corpany Madison B2
S 8:30 AM Tuba TU5 Ian Curnutt Highland B2
S 9:30 AM Tuba TU6 Dusty Matthews Preston B2
S 8:00 AM Tuba TU7 Scott Young Centennial B2
S 8:36 AM Viola VA1 Anaise Boucher-Browning Boise V1
S 8:48 AM Viola VA2 Julia Caven Centennial V1
S 8:12 AM Viola VA3 Sabrina Collier Coeur d"Alene Charter Academy V1
S 2:12 PM Viola VA4 Gerren Friel Hillside JH V1
S 9:48 AM Viola VA5 Charles Kramer Timberline V1
S 8:00 AM Viola VA6 Cheyenne Lillis Timberlake HS V1
S 9:00 AM Viola VA7 Sara Matlock Boise V1
S 9:12 AM Viola VA8 Brooke Mickelson Timberline V1
S 2:24 PM Viola VA9 Ian Primrose Caldwell V1
S 8:24 AM Viola VA10 Thalia Rojas WRHS V1
S 9:24 AM Viola VA11 Allen Skirven Boise V1
S 9:36 AM Viola VA12 Heegi Yun Bishop Kelly V1
S 1:00 PM Violin VN1 Anna Black Eagle High V1
S 11:00 AM Violin VN2 Louisa Breese Coeur d"Alene Charter Academy V1
S 11:24 AM Violin VN3 Arika Gourley WRHS V1
S 10:48 AM Violin VN4 Alex Hastings Coeur d"Alene Charter Academy V1
S 1:24 PM Violin VN5 Camille Hutchings Centennial V1
S 10:12 AM Violin VN6 Nathaniel Kim Centennial V1
S 11:36 AM Violin VN7 Sara King Bonneville V1
S 2:00 PM Violin VN8 MInji Ko Boise V1
S 1:48 PM Violin VN9 Analicia Koeplin WRHS V1
S 11:12 AM Violin VN10 Jorgen Lawrence WRHS V1
S 1:12 PM Violin VN11 Elizabeth Lee Boise V1
S 1:36 PM Violin VN12 Rylie Rasmussen Coeur d'Alene HS V1
S 10:24 AM Violin VN13 Grace Solomon Kimberly V1
S 11:48 AM Violin VN14 Laurana Wheeler Hillcrest V1